opakowania kartonowe Pako-Bud

Najlepsze kartony do pakowania paczek na Święta

Na rynku jest wiele kartonów do pakowania paczek na święta. W ofercie firm znajdują się solidne, grube kartony, a także ozdobione kartony z logotypem Twojej firmy. W jaki sposób zapakować paczki na święta? Dobry karton pomoże nam ukryć niespodzianką, a ponadto masz pewność, że dzięki niemu przetransportujesz towar z miejsca na miejsce. Sprawdź, jakie są najlepsze kartony do pakowania paczek na święta.

Jakie pudła wybrać?

Precyzyjnie wykonane opakowania tekturowe odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem i są niezwykle funkcjonalne. Ich trwałość jest zadowalająca. Doskonale sprawdzają się one jako podstawowe produkty do wysyłki, przechowywania i sprzedaży. Z powodzeniem wykorzystuje się je m.in. w branży: papierniczej, reklamowej, farmaceutycznej, spożywczej, odzieżowej czy motoryzacyjnej.

Wszystkie nasze projekty są robione samodzielnie przez wykwalifikowanych pracowników i zgodnie z wymaganiami danego zamówienia po to, aby spełnić wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Nasze wyroby mają różne kształty i zastosowanie, co jest ich niewątpliwą zaletą. Opakowania tekturowe to przyjazne środowisku naturalnemu, bardzo ekologiczne rozwiązanie, które można stosować w przypadku towarów o stosunkowo niskiej wadze. A jakie są najlepsze kartony do pakowania paczek na święta?

  • Kartony klapowe – te modele są najczęściej wybierane przez klientów na całym świecie ze względu na niską cenę i ogromną funkcjonalność. Kartony chronią zawartość przesyłki, a także świetnie sprawdzą się, jako opakowanie na święta. Wystarczy zapakować je pięknym papierem i gotowe!
  • Kartony fasonowe – ten rodzaj pudełek jest bardzo często wykorzystywany do pakowania prezentów świątecznych. Co ciekawe, podczas relacji live na Instagramie możemy zobaczyć, że najpopularniejsze influencerki robią tzw. unpacking właśnie z takiego kartonu. Co zrobić, aby prezent wyglądał lepiej? Wystarczy, że wypełnisz pudełko bibułką i ułożysz na niej niespodziankę.
  • Kartony archiwizacyjne – ten rodzaj pudełek najczęściej jest wykorzystywany do przechowywania i transportowania dokumentów. Pudła archiwizacyjne mają różną szerokość i wysokość w związku z tym można do nich włożyć prezent o nietypowych wymiarach.
  • Pudła kaszerowane – Kaszerowanie jest to proces oklejania ozdobnym papierem lub kartonem innego surowca, np. tektury falistej. Tego typu pudła charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi. Spersonalizowane pudełko na pewno przypadnie do gustu znajomym i rodzinie.

Na rynku dostępne są również ozdobne pudła dedykowane właśnie jako opakowanie na prezenty.

Jaka alternatywa dla kartonów?

Alternatywą dla kartonów mogą być inne obecne na rynku pudełka dostępne od ręki oraz opakowania. Bardzo często zdarza się, że prezenty są pakowane w ozdobne folie w różnych kolorach. Wystarczy taki prezent przewiązać kokardą i gotowe! Ponadto bardzo popularne są zwykłe torebki prezentowe. Oczywiście należy odpowiednio dopasować ich wielkość do rodzaju prezentu, jaki posiadamy. I tutaj znajdujemy kolejny plus w kartonach do pakowania paczek na święta. Są duże i pojemne, nie musimy się martwić, że dany prezent się nie zmieści.

Cały czas na topie jest ozdobny papier do pakowania prezentów. Chociaż z nim jest wiele zachodu. Musimy odpowiednio go przyciąć, a następnie skorzystać z taśmy klejącej, aby ładnie zapakować prezent. Firmy bardzo często outsourcują pakowanie prezentów do zewnętrznych, wyspecjalizowanych agencji, które zajmują się wysyłaniem paczek do klientów.

Jeśli zdecydujesz się na kartony do pakowania paczek na święta pamiętaj, żeby wybrać pudła odpowiedniej jakości. W tym celu dobrze zweryfikuj firmę, od której masz zamiar kupić wymarzone pudła. Liczy się jakość wykonania pudła.

Poszukujesz najlepszych kartonów do pakowania paczek na święta? Skorzystaj z usług firmy PakoBud, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim przesyłkom.