Skrzynie sklejka

Sklejka to materiał kompozytowy, składający się ze sklejonych, krzyżujących się cienkich warstw drewna. Na jedną sklejkę przypada zazwyczaj nieparzysta liczba obłogów. Sklejki produkowane są najczęściej z brzozy, olchy oraz sosny, rzadziej z egzotycznych gatunków drewna. Precyzyjne wykonanie takiej skrzyni transportowej gwarantuje jej niezawodność w każdej sytuacji. Sklejki to naprawdę ekonomiczna alternatywa dla innych materiałów.

Nasza firma proponuje profesjonalne skrzynie różnego rodzaju. Dużą popularnością cieszą się skrzynie wykonane ze sklejki, które posiadają wiele zastosowań i odznaczają się wyjątkową praktycznością. Ponadto, charakteryzuje je pełna ekologiczność, ponieważ sklejka to materiał całkowicie podlegający recyklingowi. Tego typu skrzynie są trwałe i idealnie sprawdzają się w transporcie lotniczym oraz przy przechowywaniu rozmaitych towarów. Te wyroby są stosunkowo lekkie, wielofunkcyjne i bardzo estetyczne wizualnie. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy szczególnie dbają o jakość każdego zamówienia i dokładają wszelkich starań, aby było one całkowicie zgodne z oczekiwaniami oraz indywidualnymi potrzebami klienta. Produkty PAKO-BUD spełniają wszystkie wymagania, które narzuca obecny rynek i cieszą się ogólnym uznaniem wśród użytkowników.

Zalety skrzyń ze sklejki:

  • uniwersalność,
  • duża wytrzymałość na wszelkie urazy mechaniczne,
  • niska waga,
  • doskonała szczelność,
  • w tego typu opakowaniach można stosować otwierane ściany i otwory, które umożliwiają stały dostęp do zapakowanych produktów, co jest wygodnym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce na bieżąco kontrolować stan przewożonego lub składowanego towaru.