Skrzynie transportowe

PAKO-BUD to lider na rynku producentów opakowań drewnianych. Liczne grono zadowolonych klientów doceniło trwałość i solidność naszych skrzyń, a współpraca trwa od wielu lat. Produkty za każdym razem dostosowujemy do indywidualnych potrzeb zamawiającego i szczególnie dbamy o ich zgodność z życzeniami klienta. Stawiamy na dokładność wykonania, terminowość oraz materiały wysokiej jakości. Dodatkowo, proponujemy rozsądną cenę za wszystkie opakowania wykonane przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów z długoletnim stażem. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, które dają naszym produktom gwarancję trwałości. 

Produkowane w firmie Pako-Bud skrzynie wyróżniają się dużą odpornością na wszelkie urazy mechaniczne i zmiany warunków pogodowych. Skrzynie drewniane wykorzystuje się jako opakowania transportowe, zapewniają one również możliwość przechowywania wielu rodzajów towaru. Dlatego doskonale spełniają swoje zadanie, m.in. w handlu i przemyśle spożywczym. Ułatwiają pracę fabrykom. Nadają się także do wielkopowierzchniowych hal i magazynów. Solidna, stabilna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że nasze skrzynie praktycznie nie potrzebują dodatkowych napraw. Ich optymalna pojemność zapewnia ekonomiczne warunki składowania towarów.

W naszej bogatej ofercie znajdują się skrzynie różnego rodzaju:

  • skrzynie drewniane,
  • skrzynie z płyty pilśniowej,
  • skrzynie z OSB,
  • skrzynie ze sklejki,
  • skrzyniopalety.

PAKO-BUD posiada specjalny certyfikat fitosanitarny, dzięki któremu możliwa jest wysyłka naszych produktów do wszystkich krajów na świecie.