Opakowania transportowe

Odpowiednie opakowanie to bardzo istotna kwestia. Od naszej decyzji zależy właściwe zabezpieczenie towaru w trakcie transportu. Trwała i solidna konstrukcja opakowań transportowych doskonale chroni różnego rodzaju produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem warunków atmosferycznych.

PAKO-BUD posiada w swojej ofercie bogaty wybór opakowań transportowych; ten typ opakowań szczególnie wiąże się z optymalizacją przebiegów towarowych i maksymalnym wykorzystaniem ładowności środków transportu. Ze względu na ten fakt, wszelkie zamówienia są realizowane według indywidualnych potrzeb klienta. Takie rozwiązanie zapewnia wygodną współpracę oraz pozwala na dostosowanie danego produktu ściśle do funkcji, do jakiej pełnienia został przeznaczony. Nasze wyroby są bardzo solidne, ponieważ ogromną wagę przykładamy do najwyższej jakości materiałów, z których powstają nasze wytrzymałe opakowania. Dzięki temu, bez zarzutu spełniają one swoją rolę przez cały czas użytkowania. Ponadto, doskonale nadają się do zamieszczania na nich reklam

Nasza firma proponuje:

  • różnego rodzaju skrzynie: drewniane, z płyty pilśniowej, z OSB, ze sklejki,
  • skrzyniopalety,
  • palety EPAL,
  • opakowania tekturowe.

Od warunków, w jakich transportowany jest towar zależy, w jakim stanie trafia on do klienta. Ma to również ogromny wpływ na jego jakość. Dlatego, zawsze warto zadbać o bezpieczny przewóz, który mogą zagwarantować jedynie sprawdzone, funkcjonalne opakowania, które od lat cieszą się pełnym zaufaniem licznego grona nabywców.