Opakowania tekturowe

pudło4Precyzyjnie wykonane opakowania tekturowe odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem i są niezwykle funkcjonalne. Ich trwałość jest zadowalająca. Doskonale sprawdzają się one jako podstawowe produkty do wysyłki, przechowywania i sprzedaży. Z powodzeniem wykorzystuje się je m.in. w branży: papierniczej, reklamowej, farmaceutycznej, spożywczej, odzieżowej czy motoryzacyjnej.

Wszystkie nasze projekty są robione samodzielnie przez wykwalifikowanych pracowników i zgodnie z wymaganiami danego zamówienia po to, aby spełnić wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Nasze wyroby mają różne kształty i zastosowanie, co jest ich niewątpliwą zaletą. Opakowania tekturowe to przyjazne środowisku naturalnemu, bardzo ekologiczne rozwiązanie, które można stosować w przypadku towarów o stosunkowo niskiej wadze.

 

PAKO-BUD proponuje opakowania z tektury:

  • konwencjonalnej (trój- i pięciowarstwowej), które doskonale sprawdzają się przy produkcji różnego rodzaju kartonów lub pudeł (np. modele klapowe i wieczkowe stanowią podstawowy rodzaj pojemników zbiorczych oraz transportowych – zabezpieczają towary przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych),
  • ciężkiej (pięciowarstwowej o gramaturze 1320 g na 1m2 i grubości od 9 do 15 mm), które są wyjątkowo pakowne oraz wytrzymałe i są w stanie udźwignąć ciężary różnej wagi,
  • opakowania łączone, czyli produkowane najczęściej z połączenia drewna z tekturą bądź sklejką czy płytą OSB; opakowania tego typu stanowią wytrzymałe i stabilne pojemniki oraz zapewniają odpowiednie przechowywanie różnego rodzaju towarów.