O firmie PAKO BUD

ANK_8234

Firma PAKO-BUD to producent opakowań drewnianych. Możemy poszczycić się ponad 25- letnim stażem i doświadczeniem. Od 1988 roku jesteśmy producentem opakowań. Stale rozwijamy się, a swoją działalność poszerzyliśmy już m. in. o skrzyniopalety czy liczne konstrukcje drewniane.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań i skrzyń drewnianych

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Współpracujemy z różnymi instytucjami i firmami z branży elektronicznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, a nawet odzieżowej. Naszymi stałymi Klientami są sklepy, magazyny, zakłady energetyczne oraz holdingi z zagranicznym kapitałem. Kontrahentom gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo i produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z Klientami indywidaulnymi, a także instytucjalnymi.

Zajmujemy się też detaliczną i hurtową sprzedażą drewna

Dysponujemy zarówno drewnem budowlanym, jak i konstrukcyjnym. Zaopatrzymy Państwa budowę w belki, więźbę dachową itp. Nasze produkty będą przydatne przy remontach i aranżacjach wnętrz – posiadamy bowiem bogaty wybór boazerii podbiciowej czy desek podłogowtch. Dokładną ofertę znajdą Państwo na dalszych zakładkach strony.

Proponujem także Państwu, niezbędne w zakładach produkcyjnych i przemyslowych, opakowania z tektury. Naszymi głównymi produktami są więc opakowania drewniane, tekturowe i łączone. Wśród materiałów używamy także płyt i sklejek, a każde nasze artykuły są wykonane precyzyjnie. Są one bardzo wytrzymałe, dzięki czemu spokojnie mogą Państwo gromadzić i transoprotwać w naszych skrzyniopaletach nawet ciężkie materiały.

PAKO-BUD to solidna firma, ciesząca się uznaniem Klientów. W swojej pracy kierujemy się zasadą: terminowość dostaw, najwyższa jakośc i niska cena.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta opakowań drewnianych!