Skrzyniopalety

Skrzyniopalety to specjalny rodzaj skrzyń, które umieszczone są na podstawie dwu- lub czterowjazdowej. Te opakowania transportowe świetnie sprawdzają się także w przechowywaniu różnorodnych towarów. Przeznaczone są głównie do wielkopowierzchniowych magazynów, choć dzięki uniwersalności w zastosowaniu równie dobrze nadają się do praktycznie każdej gałęzi przemysłu.

Oferujemy skrzyniopalety, które za każdym razem robimy na indywidualne zamówienie. Takie rozwiązanie gwarantuje wygodną współpracę i całkowicie wyklucza ryzyko nieporozumień. Zawsze staramy się dostosować produkty do konkretnych wymagań zamawiających tak, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z wyboru naszego wyrobu. PAKO-BUD zapewnia jakość i atrakcyjną cenę, a przy tym bezwzględnie przestrzega terminów. Skrzyniopalety, które powstają pod nadzorem naszych doświadczonych pracowników, odznaczają się wielofunkcyjnością i długim okresem użytkowania.

Skrzyniopalety mają zazwyczaj typowy wymiar podstawy, ogólnie stosowany w logistyce: 1200 x 800; przy zachowaniu zmiennej wysokości. Nasze skrzyniopalety wykonywane są z różnych materiałów, ich dobór zależy przede wszystkim od potrzeb danego klienta. Możliwe jest zrobienie tego typu konstrukcji z profesjonalnych tworzyw takich, jak:

  • drewno drzew iglastych,
  • sklejka,
  • płyta pilśniowa,
  • płyta OSB,
  • tektura różnego rodzaju.

Posiadamy również możliwość zastosowania drewna z certyfikatem fitosanitarnym, który pozwala na swobodny eksport naszych wyrobów praktycznie do wszystkich krajów na całym świecie.

Dodatkowo, wszystkie nasze wyroby mogą zostać wykonane w technologii, która spełnia wymagania normy FAO/IPPC/ISPM 15.