Palety Typowe

Palety typowe służą głównie do przewożenia towaru. Nasza firma realizuje  zamówienia indywidualnie, każdorazowo dostosowując produkt do wymagań konkretnego klienta. W swojej ofercie posiadamy również typowe modele o standardowych wymiarach. Bezwzględnie przestrzegamy terminów i proponujemy uczciwe ceny. Precyzja w wykonaniu oraz najwyższa jakość materiałów powodują, że nasze palety są wytrzymałe, a ich zdolność użytkowania jest długa.

PAKO-BUD posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają wysokie kwalifikacje naszej kadry. Z naszych usług korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również niewielkie firmy, chcące zapewnić sobie bezpieczeństwo transportu i przechowywanych towarów.

Oferujemy uniwersalne palety, które łączą w sobie wytrzymałość i dużą trwałość. Gwarantują doskonałe zabezpieczenie ładunku. Buduje się je w standardowych rozmiarach. Świetnie nadają się do przewozu ciężkich ładunków, ale także do przechowywania towarów w halach produkcyjnych, magazynach czy sklepach. Palety typowe są stosunkowo lekkie i trwałe. Te opakowania do wielokrotnego użytku dobrze trzymają się przez długie lata.

Fachowe procesy obróbki, wykwalifikowana kadra pracowników oraz bogate zaplecze maszyn, narzędzi i materiałów sprawiają, że produkty docierające do Państwa odznaczają się najwyższą jakością.

Wszystkie nasze wyroby mogą zostać wykonane w technologii spełniającej wymagania normy FAO/IPPC/ISPM 15.