Palety nietypowe

Palety nietypowe charakteryzują się niestandardowymi wymiarami lub kształtami. Ponadto, mogą posiadać nieregularny układ desek lub klocków. Te wyroby mają szczególne zastosowanie na nietypowych liniach produkcyjnych oraz w transporcie, wymagającym palet o określonym wymiarze. Dostosowane są do towarów o niestandardowych rozmiarach bądź nieregularnych kształtach, jak choćby wysokie i mało stabilne przedmioty, wymagające przykręcenia do palety.

PAKO-BUD wykonuje palety na indywidualne zamówienie. W takim przypadku, produkowany wyrób  jest ściśle dostosowany do potrzeb zleceniodawcy i poleconych przez niego parametrów technicznych, co zapewnia pełen komfort współpracy. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie zależy przede wszystkim od wymagań danego klienta i rodzaju działalności, w której będą wykorzystywane palety.

Oferujemy palety:

  • drewniane lite,
  • pokryte płytą,
  • dwu- i czterowjazdowe.

Wszystkie nasze wyroby odznaczają się wyjątkową konstrukcją, dzięki której są stosunkowo lekkie. Dodatkowo, mają świetne parametry nośności i optymalną stabilność. Palety nietypowe świetnie nadają się do eksportu, spełniają wszelkie normy, wymagane na rynku.

Solidne komponenty i zaawansowana technologia produkcji czyni nasze produkty trwałymi i odpornymi na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Służą bez zarzutu przez wiele lat. Fachowe procesy obróbki, wykwalifikowana kadra pracowników oraz bogate zaplecze maszyn, specjalistycznych narzędzi i materiałów sprawiają, że produkty, które docierają do naszych klientów, zawsze odróżniają się najwyższą jakością.

Wszystkie nasze wyroby mogą zostać wykonane w technologii, która spełnia wymagania normy FAO/IPPC/ISPM 15.