skrzynie transportowe PakoBud

Tajniki ekologicznego transportu towarów

Ekologiczny transport towarów ma istotne znaczenie w świecie, w którym coraz częściej mowa o ochronie środowiska naturalnego. Coraz więcej firm decyduje się na alternatywne metody transportu towarów z wykluczeniem spalin czy niekorzystnych dla środowiska naturalnego materiałów. W jaki sposób transportować towary w myśl ekologicznego trendu? Dużą rolę odgrywają opakowania. Odpowiednie opakowanie to bardzo istotna kwestia. Od naszej decyzji zależy właściwe zabezpieczenie towaru w trakcie transportu. Trwała i solidna konstrukcja opakowań transportowych doskonale chroni różnego rodzaju produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem warunków atmosferycznych.

Zalety palet, czyli ekologiczny transport towarów

O użyciu palet drewnianych mówi się czasami, że jest to ogromny czynnik przyczyniający się do wylesiania, ale nie jest to prawda. Produkcja palet wymaga zbiorów zasobów naturalnych, ale wielu producentów palet drewnianych stara się, aby ich praktyki były bardziej zrównoważone. Firmy, które nadal używają palet drewnianych w swoim łańcuchu dostaw i chcą zmniejszyć wpływ palet drewnianych na środowisko, powinny szukać producentów palet, którzy stosują się do praktyk odpowiedzialnych ekologicznie, takich jak sadzenie drzew i używanie drewna miękkiego zamiast twardego. Nasza firma w procesie obróbki stawia na ekologiczne sposoby produkcji palet, aby nie szkodzić środowisku naturalnemu.

A może plastikowe palety?

Wybrane firmy preferują odejście od drewna i wybierają plastikowe palety. Wymagają niewielkiego wykorzystania zasobów naturalnych i są łatwe do recyklingu. Połączenie palet plastikowych z modelem poolingu, w którym palety są wynajmowane, a nie posiadane, jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zapewnienie zrównoważonych praktyk łańcucha dostaw.

Tektura na wagę złota

W trosce o środowisko naturalne warto wybierać rozwiązania, które są eko. W myśl tej zasady w naszej firmie produkujemy opakowania tekturowe. Precyzyjnie wykonane opakowania tekturowe odznaczają się uniwersalnym zastosowaniem i są niezwykle funkcjonalne. Ich trwałość jest zadowalająca. Doskonale sprawdzają się one jako podstawowe produkty do wysyłki, przechowywania i sprzedaży. Z powodzeniem wykorzystuje się je m.in. w branży: papierniczej, reklamowej, farmaceutycznej, spożywczej, odzieżowej czy motoryzacyjnej. Wszystkie nasze projekty są robione samodzielnie przez wykwalifikowanych pracowników i zgodnie z wymaganiami danego zamówienia po to, aby spełnić wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów.

Skrzynie od Pakobud

W naszej ofercie znajdują się również skrzynie. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? Drewniane skrzynie są świetne w transporcie, wykorzystywane zarówno w transporcie drogowym, jak i lotniczym czy morskim. Nasza firma oferuje skrzynie drewniane w wersji ażurowej i pełnej. PAKO-BUD ma możliwość produkowania tych wyrobów z zastosowaniem drewna ze specjalnym certyfikatem fitosanitarnym, który jest zgodny z międzynarodowymi standardami ISPM15 i pozwala na eksport do niemal wszystkich krajów na całym świecie. Wszystko robimy na indywidualne zamówienie klienta. Wykwalifikowani i solidni pracownicy zawsze dbają o to, aby skrzynie spełniały oczekiwania zamawiających i były optymalnie dostosowane do potrzeb towaru. Przykładamy niezmiernie dużą wagę do najlepszej jakości drewna, wykorzystywanego w trakcie produkcji. Dla nas liczą się przede wszystkim trwałość i funkcjonalność naszych wyrobów. Przy okazji, proponujemy atrakcyjną cenę. Gwarantujemy też dotrzymanie terminu i szczegółowość wykończenia.

Tajniki ekologicznego transportu tkwią między innymi w odpowiednich opakowaniach. Zapewnij sobie komfort i zadbaj o środowisko naturalne z odpowiednimi paletami i skrzyniami oraz opakowaniami.

Sprawdź ofertę naszego sklepu Pakobud.