Opakowania tekturowe do wysyłki na zamówienie

Pudełka, w których dostarczasz swój produkt, mogą wydawać się czymś dodatkowym, ale prezentacja Twojej firmy nigdy nie powinna być oczywista.

Słabej jakości opakowanie sprawi, że Twoja firma będzie wyglądać tanio, a pudełka, które nie chronią odpowiednio Twoich cennych produktów, mogą spowodować spory o zwrot pieniędzy i spowodować, że pojawią się negatywne opinie od rozczarowanych klientów. Warto postawić na opakowania tekturowe do wysyłki na zamówienie.

Dlaczego warto wybrać dobre opakowania tekturowe?

Pudełka kartonowe są nadal najpopularniejszym sposobem na wysłanie wszystkiego, czego nie można umieścić w kopercie. Pomimo ogromnych postępów w materiałoznawstwie, nic nie dorównuje starej dobrej tekturze pod względem wygody i wytrzymałości w realistycznej cenie. Są niezwykle łatwe w użyciu, a dzięki wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu możesz zwiększyć swoje ekologiczne kwalifikacje, co ma kluczowe znaczenie dla niektórych konsumentów. Internet oznacza, że ​​przed dokonaniem wyboru można dobrze przejrzeć świat pudełek. Chociaż koszt wysyłki sprawia, że ​​rzadko opłaca się korzystać z rynków międzynarodowych. Po prostu dokonaj wyboru i poczekaj, aż Twoje opakowania dotrą gotowe do montażu i wysyłki.

Jak dobrać opakowania tekturowe do wysyłki?

Zazwyczaj pudła tekturowe występują w wielu różnych rozmiarach, a Twój wybór zależy w dużej mierze od sposobu złożenia pudła i liczby warstw tektury falistej, z których są wykonane jego ścianki. Pudełka kartonowe jednowarstwowe są tradycyjnym faworytem. Są tanie i łatwe w użyciu, a także lekkie. Nie będą jednak obsługiwać ciężkich produktów – prośba o próbki jest zawsze dobrym pomysłem, gdy wchodzisz do branży opakowaniowej – a pudełka z podwójnymi ściankami zapewniają również dodatkowy poziom ochrony. Eksperci od opakowań zwykle stosują zasadę, że jeśli produkt musi być „utrzymywany razem”, a nie chroniony, to pojedyncza ściana powinna być całkowicie wystarczająca. Doskonale nadają się do układania w stosy, gdy są załadowane lekkimi przedmiotami. Są bardzo wszechstronne i występują w ogromnej różnorodności kształtów i rozmiarów.

Na rynku dostępne są też opakowania tekturowe z podwójną ścianką. Pudełka z podwójną ścianką dodają dodatkową warstwę ochrony i wytrzymałości do Twojego opakowania. Kosztują nieco więcej niż pudełka jednościenne i zazwyczaj mają „ścianę” około 7 mm wokół produktu. Dzięki dodatkowej warstwie tektury falistej pudełka mają większą sztywność i większą odporność na uszkodzenia. Jeśli Twój produkt jest łatwy do uszkodzenia lub dużo waży, powinieneś rozważyć pudełko z podwójnymi ściankami. Łatwo układają się w stosy do przechowywania z wystarczającym potencjałem przenoszenia, aby poradzić sobie z ciężkimi przedmiotami. Występują w podobnej gamie rozmiarów jak pudełka jednościenne.

Podczas wyboru opakowań tekturowych warto:

  • Zwrócić uwagę na ich rozmiar
  • Sprawdzić ich wytrzymałość
  • Kupować od sprawdzonego dostawcy wyspecjalizowanego w produkcji pudełek
  • Zwrócić uwagę na rodzaj towaru, jaki chcesz przewieźć.

Opakowanie tekturowe od PakoBud

W naszej ofercie znajdziesz wygodne i solidnie wykonane opakowania wykonane z tektury:

  • konwencjonalnej (trój- i pięciowarstwowej), które doskonale sprawdzają się przy produkcji różnego rodzaju kartonów lub pudeł (np. modele klapowe i wieczkowe stanowią podstawowy rodzaj pojemników zbiorczych oraz transportowych – zabezpieczają towary przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych),
  • ciężkiej (pięciowarstwowej o gramaturze 1320 g na 1m2 i grubości od 9 do 15 mm), które są wyjątkowo pakowne oraz wytrzymałe i są w stanie udźwignąć ciężary różnej wagi,
  • opakowania łączone, czyli produkowane najczęściej z połączenia drewna z tekturą bądź sklejką czy płytą OSB; opakowania tego typu stanowią wytrzymałe i stabilne pojemniki oraz zapewniają odpowiednie przechowywanie różnego rodzaju towarów.

Poszukujesz opakowań tekturowych do wysyłki na zamówienie? Zobacz naszą ofertę: https://pakobud.com.pl/