Skrzynie drewniane , skrzyniopalety - producent Łódź

Opakowania tekturowe i drewniane

Zajmujemy się produkcją skrzyni drewnianych i palet. Wszystkie projekty są wykonywane samodzielnie, staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów i razem z nim ustalamy szczegóły zamówienia. Nasze wyroby mają różne kształty i zastosowania. Oferujemy drewniane skrzyniopalety - które są naszym czołowym produktem, opakowania tekturowe - z tektury konwencjonalnej i ciężkiej oraz opakowania łączone - z drewna i tekstury. Wszystkie nasze projekty tworzone są z najwyższą starannością, z materiałów o najwyższej jakości. Rodzaj tworzywa jest różnorodny, przez co łatwiej nam sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Drewniane - skrzyniopalety

Naszym czołowym produktem są drewniane opakowania różnego typu. Polecamy m.in. skrzyniopalety, dwu- i czterowjazdowe, skrzynie drewniane pełne oraz ażurowe, konstrukcje na ramiakach z poszyciem z płyty, a także wiele typów nowoczesnych, funkcjonalnych pojemników. Wykonane są one z mocnego, solidnego drewna. Można też wybierać dowolne połączenia materiałowe - drewna z płytą OSB czy dodatki ze sklejki bądź płyty pilśniowej.

Z tektury konwencjonalnej

Jesteśmy również renomowanym producentem opakowań tekturowych 3- i 5-cio warstwowej. Materiał ten sprawdza się przy wytwórstwie różnych typów pojemników (np. modele klapowe i wieczkowe stanowią podstawowy rodzaj pojemników zbiorczych oraz transportowych - zabezpieczających towary przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych).

Z tektury ciężkiej

Zajmujemy się także produkcją opakowań z tektury ciężkiej 5-cio i 7 warstwowej. Cechują się one gramaturami powyżej 1000g/m2, w grubościach od 9 do 15 mm. Wyroby tego typu są wyjątkowo wytrzymałymi produktami, które pomieszczą i udźwigną ciężary różnej wagi.

Łączone

W naszej bogatej ofercie znajdują się również opakowania drewniane, często połączone z tekturą bądź sklejką czy płytami (np.: OSB – pilśnia). Te wytrzymałe, stabilne pojemniki i skrzynie drewniane zapewnią odpowiednie przechowywanie towarów podczas transportu. Dodatkowo jest to połączenie wielkiej wagi i niewielkiej ceny.

PAKO-BUD posiada certyfikat fitosanitarny, który umożliwia wysyłkę naszych konstrukcji do wszystkich krajów na świecie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.

© Copyrights Pako-Bud 2011
Created by
Pako-Bud
ul. Kręta 6, 95-050 Konstantynów Łódzki
, tel: (42) 211 33 68